forum najlepszego rocznika kaliskiego UAM-u :D

ABY ŻYŁO SIĘ ŁATWIEJ


#1 2010-02-26 18:35:26

k87

maturzysta

3390900
Call me!
Skąd: Odolanów
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 82
Punktów :   
WWW

EGZAMINY ZALICZENIA ....

Dziś byłam na UAM-ie i widzę, że 20 marca mamy
- egzamin z wiedzy o języku polskim ( AS ),
- zaliczenie z literatury ( HT ),
- zaliczenie z literatury ( PŁ ).

Czy ktoś może dokładnie się dowiedzieć kiedy jest zaliczenie ( PŁ ) - niby mieliśmy mieć 5 marca ...

Offline

 

#2 2010-03-02 19:59:21

BanaszakMarta

Użytkownik

Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: EGZAMINY ZALICZENIA ....

Witam koleżankę i spieszę z odpowiedzią Z tego co wiem, to egzamin z wiedzy o historycznym rozwoju j.p. mamy na drugim roku i wykładowca wpisuje tylko zaliczenie. Jeżeli o literaturę chodzi (HT) to nasz grupa pisała już zaliczenie (było pięć pytań) i wybitne prace mają być na ocenę, reszta na zal. Osoby, które zdecydują się na egzamin z zaliczenia są zwolnione a termin chyba ustalicie na ostatnich zajęciach, bo u nas przynajmniej tak było. Nasz grupa ma egzamin 27 marca i drugi termin 10 kwietnia. Podejrzewam, ze termin będziecie mieli ten sam ale tak jak wspomniałam pewnie to ustalicie. Dr Łuszczykiewicz natomiast na ostatnich zajęciach w naszej grupie wpisał symboliczne zal. i bez problemu wszyscy je otrzymali. Myślę, ze wszystko już wiesz/wiecie bo się trochę rozpisałam, ale już nie zanudzam... Pozdrawiam i do zobaczenia na uczelni ))

Offline

 

#3 2010-03-02 20:07:00

k87

maturzysta

3390900
Call me!
Skąd: Odolanów
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: EGZAMINY ZALICZENIA ....

no niestety u nas wyglada to trochę inaczej ... mamy egzamin ale z wiedzy o współczesnym języku polskim ... co do P.Ł. również jest egzam i wiemy jak będzie wyglądał A za resztę info dziękuję - są przydatne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgończy polski opinie materace rehabilitacyjne